| Marka: | Amplex |
| Seria: | Granada |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | patyna |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 166 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Lampy stojące
Amplex Granada lampa stojąca 1x60W patyna połysk 8327
Nr Kat. 8327
Amplex Granada lampa stojąca 1x60W patyna połysk 8327
Nr Kat. 8327





