| Marka: | Amplex |
| Seria: | Expo |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Kinkiety
Amplex Expo K kinkiet 2x60W złoty 8287
Nr Kat. 8287
Amplex Expo K kinkiet 2x60W złoty 8287
Nr Kat. 8287





