- moc lampy: 23 W LED
- temperatura barwy światła: 3000 K
- strumień świetlny 1380 lumenów
- zintegrowane źródło światła
- możliwość ściemniania
- kolor lampy: złoty
- materiał lampy: aluminium, silikon
- szerokość: 150 cm
- wysokość: 120 cm
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Materiał: | aluminium, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 2 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!