| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Spinoza |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Moc żarówki: | 54 W |
| Ilość punktów światła: | 6 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Spinoza lampa wisząca 6x54 W...
Altavola Design Spinoza lampa wisząca 6x54 W przezroczysta-złota LA120/CO6
Nr Kat. LA120CO6
multirabaty
Altavola Design Spinoza lampa wisząca 6x54 W przezroczysta-złota LA120/CO6
Nr Kat. LA120CO6
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Spinoza lampa wisząca 6x54 W przezroczysta-złota LA120/CO6
- liczba źródeł światła: 6
- źródło światła LED zintegrowane
- moc: 54W
- temperatura barwy światła: 3000 K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 3240 lm
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: szkło, metal
- kolor: przezroczysty, złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Spinoza |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 54 W |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5904139917008 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 53 x 72 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





