- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 2400 lm
-temperatura barwy światła: 3000K
- regulowana wysokość zawieszenia
- średnica: 60 cm
- kolor: szary, złoty
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Spectra |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty, szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Średnica: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 4 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!