| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Spectra |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty, szary |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Średnica: | 34 cm |
| Moc żarówki: | 14 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Altavola Design Spectra kinkiet 14W szary/złoty...
Altavola Design Spectra kinkiet 14W szary/złoty LA114/W_40_grey_gold
Nr Kat. LA114W40greygold
multirabaty
Altavola Design Spectra kinkiet 14W szary/złoty LA114/W_40_grey_gold
Nr Kat. LA114W40greygold
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Spectra kinkiet 14W szary/złoty LA114/W_40_grey_gold
- montaż: do ściany
- liczba źródeł światła: 2
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 840 lumenów
- moc całej lampy: 14W
- materiał: aluminium
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- brak możliwości ściemniania
- kolor: szary/złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Spectra |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty, szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Średnica | 34 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5904139914359 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 17 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





