| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Seppia |
| Materiał: | aluminium, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 62 cm |
| Średnica: | 62 cm |
| Moc żarówki: | 45 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Seppia lampa wisząca 45W LED czarny/złoty...
Altavola Design Seppia lampa wisząca 45W LED czarny/złoty LA115/X_62_1+2_3k_black_gold
Nr Kat. LA115X62123kblackgold
multirabaty
Altavola Design Seppia lampa wisząca 45W LED czarny/złoty LA115/X_62_1+2_3k_black_gold
Nr Kat. LA115X62123kblackgold
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Seppia lampa wisząca 45W LED czarny/złoty LA115/X_62_1+2_3k_black_gold
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 3
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 2750 lumenów
- moc całej lampy: 45W
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, akryl
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- brak możliwości ściemniania
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Seppia |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Średnica | 62 cm |
| Moc żarówki | 45 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904139914397 |
| Waga z opakowaniem | 2,18 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





