| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Sensu |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty, złoty, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 7 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Sensu lampa wisząca 1x7 W...
Altavola Design Sensu lampa wisząca 1x7 W przezroczysta-złota-brązowa LA107/P
Nr Kat. LA107P
multirabaty
Altavola Design Sensu lampa wisząca 1x7 W przezroczysta-złota-brązowa LA107/P
Nr Kat. LA107P
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Sensu lampa wisząca 1x7 W przezroczysta-złota-brązowa LA107/P
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 420 lm
- moc źródeł światła: 7W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- stopień ochrony: IP20
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: akryl
- kolor: brązowy, złoty, transparentny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Sensu |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty, złoty, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139914014 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 13 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





