| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Pure |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 4.5 cm |
| Średnica: | 4.5 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Pure lampa wisząca 1x6 W...
Altavola Design Pure lampa wisząca 1x6 W czarna-przezroczysta LA013/P
Nr Kat. LA013P
multirabaty
Altavola Design Pure lampa wisząca 1x6 W czarna-przezroczysta LA013/P
Nr Kat. LA013P
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Pure lampa wisząca 1x6 W czarna-przezroczysta LA013/P
- liczba źródeł światła: 1
- brak źródła światła w zestawie
- moc: 6W
- gwint: E14
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: szkło, metal
- kolor: przezroczysty, czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Pure |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Średnica | 4.5 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139917688 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 11 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





