| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Opal |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 24 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Altavola Design Opal kinkiet 1x6 W przezroczysty-złoty...
Altavola Design Opal kinkiet 1x6 W przezroczysty-złoty LA025/W_clear
Nr Kat. LA025Wclear
multirabaty
Altavola Design Opal kinkiet 1x6 W przezroczysty-złoty LA025/W_clear
Nr Kat. LA025Wclear
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Opal kinkiet 1x6 W przezroczysty-złoty LA025/W_clear
- liczba źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc: 6W
- barwa światła: ciepła
- strumień świetlny: 480 lumenów
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: szkło, metal
- kolor: przezroczysty, złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Opal |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139917718 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 18 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





