- liczba źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość abażuru: 35 cm
Kinkiet sprzedawany bez źródła światła. Żarówka BF-19 sprzedawana oddzielnie.
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | New York Loft |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 35 cm |
| Średnica: | 20 cm |
| Kształt: | okrągły |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!