Lampa bez źródła światła w komplecie. Żarówka BF-19 sprzedawana oddzielnie.
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | New York Loft |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Średnica: | 28 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |





