| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Luna |
| Materiał: | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Moc żarówki: | 3 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Luna lampa wisząca 3x3 W czarna-złota...
Altavola Design Luna lampa wisząca 3x3 W czarna-złota LPL338-GD
Nr Kat. LPL338GD
multirabaty
Altavola Design Luna lampa wisząca 3x3 W czarna-złota LPL338-GD
Nr Kat. LPL338GD
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Luna lampa wisząca 3x3 W czarna-złota LPL338-GD
- liczba źródeł światła: 3
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000 K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 720 lm
- moc: 3W
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, stal
- kolor: czarny, złoty
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





