| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Luna |
| Materiał: | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 3 W |
| Ilość punktów światła: | 2 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Luna lampa wisząca 2x3 W czarna-srebrna...
Altavola Design Luna lampa wisząca 2x3 W czarna-srebrna LPL337-SL
Nr Kat. LPL337SL
multirabaty
Altavola Design Luna lampa wisząca 2x3 W czarna-srebrna LPL337-SL
Nr Kat. LPL337SL
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Luna lampa wisząca 2x3 W czarna-srebrna LPL337-SL
- liczba źródeł światła: 2
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000 K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 480 lm
- moc: 3W
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, stal
- kolor: czarny, srebrny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





