| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 28 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Linea No. 2 lampa wisząca 28 W...
Altavola Design Linea No. 2 lampa wisząca 28 W czarna/złota LA087/PX100_40_3k_gold_black
Nr Kat. LA087PX100403kgoldblack
multirabaty
Altavola Design Linea No. 2 lampa wisząca 28 W czarna/złota LA087/PX100_40_3k_gold_black
Nr Kat. LA087PX100403kgoldblack
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Linea No. 2 lampa wisząca 28 W czarna/złota LA087/PX100_40_3k_gold_black
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 2
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 1680 lumenów
- moc całej lampy: 28W
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP44
- klasa efektywności energetycznej: A
- brak możliwości ściemniania
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 100 cm
- materiał: aluminium
- kolor: czarny, złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Linea |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5904139916407 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 6 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





