| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Linea No. 1 lampa wisząca 12 W złota...
Altavola Design Linea No. 1 lampa wisząca 12 W złota LA089/P_100_3k_gold_Dali
Nr Kat. LA089P1003kgoldDali
multirabaty
Altavola Design Linea No. 1 lampa wisząca 12 W złota LA089/P_100_3k_gold_Dali
Nr Kat. LA089P1003kgoldDali
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Linea No. 1 lampa wisząca 12 W złota LA089/P_100_3k_gold_Dali
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 1
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- strumień świetlny: 830 lumenów
- moc całej lampy: 12W
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP44
- klasa efektywności energetycznej: A
- możliwość ściemniania (metoda Dali/Dali2)
- wysokość całkowita: 120 cm
- szerokość abażuru: 100 cm
- wysokość abażuru: 1,8 cm
- materiał: aluminium
- kolor: złoty
- gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Linea |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900354202059 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 6 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





