| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Moc żarówki: | 17 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Linea lampa wisząca ściemnialna 17 W...
Altavola Design Linea lampa wisząca ściemnialna 17 W czarna LA089/P_150_3k_black_dimm
Nr Kat. LA089P1503kblackdimm
multirabaty
Altavola Design Linea lampa wisząca ściemnialna 17 W czarna LA089/P_150_3k_black_dimm
Nr Kat. LA089P1503kblackdimm
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Linea lampa wisząca ściemnialna 17 W czarna LA089/P_150_3k_black_dimm
- lampa wisząca
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
- wysokość całkowita:120 cm
- szerokość abażuru: 150 cm
- grubość abażuru: 1,8 cm
-źródło światła: LED - zintegrowany
- moc źródła światła: 17W
- barwa światła: delikatnie ciepła
- temperatura barwy światła:3000K
- strumień świetlny: 1000 lm
- ilość źródeł światła: 1
- regulowana wysokość zawieszenia: tak
- możliwość ściemniania: tak
stopień ochrony: IP 44
- klasa efektywności energetycznej: A
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Linea |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 17 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139916759 |
| Waga z opakowaniem | 3,74 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





