| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 45W LED czarny LA073/P_120_in_3k_black_dimm
Nr Kat. LA073P120in3kblackdimm
kod -10%
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 45W LED czarny LA073/P_120_in_3k_black_dimm
Nr Kat. LA073P120in3kblackdimm
kod -10%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 45W LED czarny LA073/P_120_in_3k_black_dimm
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 2700 lm
- barwa światła: 3000K
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 120 cm
- wysokość: 120 cm
- możliwość ściemniania
- regulowana wysokość zawieszenia
- grubość abażuru: 1,8 cm
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 120 cm |
| Moc żarówki | 45 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249036398 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





