| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 400 cm |
| Moc żarówki: | 245 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 245W LED czarny LA087/P_150_in_3k_black_dimm
Nr Kat. LA087P150in3kblackdimm
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 245W LED czarny LA087/P_150_in_3k_black_dimm
Nr Kat. LA087P150in3kblackdimm
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 245W LED czarny LA087/P_150_in_3k_black_dimm
- ilość źródeł światła: 7
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 14700 lm
- moc źródeł światła: 245W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 150/120/2x100/80/60/40 cm
- wysokość: 400 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwości ściemniania
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 400 cm |
| Moc żarówki | 245 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5902249038385 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





