| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Moc żarówki: | 130 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 3 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 130W LED biały LA075/P_100_in_4k_white_dimm
Nr Kat. LA075P100in4kwhitedimm
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 130W LED biały LA075/P_100_in_4k_white_dimm
Nr Kat. LA075P100in4kwhitedimm
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 130W LED biały LA075/P_100_in_4k_white_dimm
- ilość źródeł światła: 3
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 8970 lm
- barwa światła: 4000K
- stopień ochrony: IP 44
- wysokość: 120 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania
- grubość abażuru: 1,8 cm
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 130 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5902249036329 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





