| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Średnica: | 180 cm |
| Moc żarówki: | 68 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x68W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x68W LED czarny LA073/P_180_in_4k_black
Nr Kat. LA073P180in4kblack
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x68W LED czarny LA073/P_180_in_4k_black
Nr Kat. LA073P180in4kblack
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x68W LED czarny LA073/P_180_in_4k_black
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 4700 lm
- barwa światła: 4000K
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 180 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- grubość abażuru: 1,8 cm
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 180 cm |
| Moc żarówki | 68 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249037227 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





