| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x30W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x30W LED biały LA073/X_80_in_4k_white
Nr Kat. LA073X80in4kwhite
kod -10%
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x30W LED biały LA073/X_80_in_4k_white
Nr Kat. LA073X80in4kwhite
kod -10%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 1x30W LED biały LA073/X_80_in_4k_white
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 2100 lm
- moc źródeł światła: 30W
- barwa światła: 4000K
- barwa światła: barwa dzienna
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 80 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139911099 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





