| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Moc żarówki: | 152 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 4 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny LA084/CO4_100_in_3k_152W_black
Nr Kat. LA084CO4100in3k152Wblack
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny LA084/CO4_100_in_3k_152W_black
Nr Kat. LA084CO4100in3k152Wblack
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny LA084/CO4_100_in_3k_152W_black
- ilość źródeł światła: 4
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 9100 lm
- moc źródeł światła: 152W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- stopień ochrony: IP 20
- średnica abażuru: 100/80/60/40 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 152 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5904139916070 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





