| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 152 W |
| Ilość punktów światła: | 4 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny 22116
Nr Kat. 22116
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny 22116
Nr Kat. 22116
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 152W LED czarny 22116
- ilość źródeł światła: 4
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 9100 lm
- moc źródeł światła: 152W
- barwa światła: 4000K
- barwa światła: dzienna
- stopień ochrony: IP 20
- średnica abażuru: 100/80/60/40 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 152 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5904139916223 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





