- materiał: aluminium, silikon
- źródło światła: LED - zintegrowany
- napięcie robocze / sieciowe: 230V / 230V
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Kwadraty |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 19 W |
| Kształt: | kwadratowy |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!