- liczba źródeł światła: 1
- model żarówki: SMD2835
- kierunek padania światła: do wewnątrz
- klasa efektywności energetycznej: A
- barwa światła: delikatnie ciepła
- grubość abażuru: 1,8 cm
- gwarancja: 3 lata
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Kwadraty |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!