- ściemnialna
- montaż: wiszący
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Aurora |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Średnica: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 63 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!