| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Apple |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 74 cm |
| Moc żarówki: | 7.2 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Apple lampa wisząca 3x7,2W LED...
Altavola Design Apple lampa wisząca 3x7,2W LED złoty/biały LA058/CL3
Nr Kat. LA058CL3
multirabaty
Altavola Design Apple lampa wisząca 3x7,2W LED złoty/biały LA058/CL3
Nr Kat. LA058CL3
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Apple lampa wisząca 3x7,2W LED złoty/biały LA058/CL3
- montaż: wiszący
- napięcie: 230V
- źródła światła: 3
- moc żarówki: 7,2W
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień światła: 1944 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- stopień ochrony: IP 20
- średnica abażuru: 16 cm
- wysokość abażuru: 12 cm
- szerokość całkowita: 74 cm
- wysokość całkowita: 150 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał główny: metal
- materiał dodatkowy: szkło
- kolor główny: satynowe złoto
- kolor abażuru: biały opalowy
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Apple |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Moc żarówki | 7.2 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5902249032697 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 24 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





