- liczba źródeł światła: 1
- temperatura barwy światła: 3000K
- strumień świetlny: 1080 lumenów
- barwa światła: delikatnie ciepła
- gwarancja: 3 lata
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Apple |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!