| Marka: | Aldex |
| Seria: | Bot |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 9 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Tuby sufitowe
- Aldex Bot lampa podsufitowa 1x35 W czarna 1047PL_G
Aldex Bot lampa podsufitowa 1x35 W czarna 1047PL_G
Nr Kat. 1047PLG
Aldex Bot lampa podsufitowa 1x35 W czarna 1047PL_G
Nr Kat. 1047PLG
Opis produktu Aldex Bot lampa podsufitowa 1x35 W czarna 1047PL_G
- lampa podsufitowa
- wysokość: 9 cm
- szerokość: 15 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: 1 x GU10 max 35W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Aldex |
| Seria | Bot |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5904798651534 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





