| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Wally |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
| Kształt: | okrągły |
Lampy stojące zewnętrzne
Zuma Line Wally lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna SJ17614
Nr Kat. SJ17614
Zuma Line Wally lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna SJ17614
Nr Kat. SJ17614





