| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Ume |
| Szerokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 19.5 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | z ramą |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 5722000282228 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 21 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,63 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Lusterka do makijażu
- Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19,5 cm okrągłe...
Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19,5 cm okrągłe czarny 28222
Nr Kat. 28222
Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19,5 cm okrągłe czarny 28222
Nr Kat. 28222
Opis produktu Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19,5 cm okrągłe czarny 28222
- lusterko kosmetyczne
- jedna strona to normalne lustro
- druga strona ma 5-krotne powiększenie
- obraca się bezpiecznie wokół własnej osi
- wysokość: 19,5 cm
- szerokość: 19 cm
- materiał: aluminium/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





