| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Ume |
| Szerokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | z ramą |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 5722000282259 |
| Wymiary z opakowaniem: | 22 x 21 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,66 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Lusterka do makijażu
- Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19 cm okrągłe...
Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19 cm okrągłe szare 28225
Nr Kat. 28225
Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19 cm okrągłe szare 28225
Nr Kat. 28225
Opis produktu Zone Denmark Ume lusterko kosmetyczne 19x19 cm okrągłe szare 28225
- lusterko kosmetyczne
- jedna strona to normalne lustro
- druga strona ma 5-krotne powiększenie
- obraca się bezpiecznie wokół własnej osi
- wysokość: 19,5 cm
- szerokość: 19 cm
- materiał: aluminium/szkło
- kolor: szary
Dane techniczne
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





