| Marka: | Zone Denmark |
| Rodzaj: | inny |
| Kolor: | inny |
| Montaż: | zawieszany |
| Kod EAN: | 5722000279235 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 3 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,08 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Wieszaki i drążki na ręczniki
- Zone Denmark uchwyt na ręczniki szary 27923
Zone Denmark uchwyt na ręczniki szary 27923
Nr Kat. 27923
Zone Denmark uchwyt na ręczniki szary 27923
Nr Kat. 27923
Opis produktu Zone Denmark uchwyt na ręczniki szary 27923
- zestaw 2 magnetycznych haczyków ściennych
- długość: 1.8 cm
- szerokość: 1 cm
- wysokość: 9 cm
- do ręczników i ścierek, które nie mają pętelek do powieszenia
- silikonowy pasek posiada magnesy na końcach, między którymi wystarczy włożyć róg ręcznika
- kolor: szare
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Rodzaj | inny |
| Kolor | inny |
| Montaż | zawieszany |
| Kod EAN | 5722000279235 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 3 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





