| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000327080 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 3 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,26 kg |
Przechowywanie
Zone Denmark Triangles podstawki kuchenne Rosema/Matc/Taupe 32708
Nr Kat. 32708
Zone Denmark Triangles podstawki kuchenne Rosema/Matc/Taupe 32708
Nr Kat. 32708





