| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | zielony |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000243601 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna oliwkowa 24360
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna oliwkowa 24360
Nr Kat. 24360
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna oliwkowa 24360
Nr Kat. 24360
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna oliwkowa 24360
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: oliwkowy
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





