| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000316022 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna indigo 31602
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna indigo 31602
Nr Kat. 31602
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna indigo 31602
Nr Kat. 31602
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna indigo 31602
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: niebieski
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





