| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5708760659180 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna denim 330343
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna denim 330343
Nr Kat. 330343
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna denim 330343
Nr Kat. 330343
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna denim 330343
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: denim
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





