| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5708760679867 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 331286
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 331286
Nr Kat. 331286
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 331286
Nr Kat. 331286
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 331286
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: błękitny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





