| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5708760657254 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 330314
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 330314
Nr Kat. 330314
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 330314
Nr Kat. 330314
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna błękitna 330314
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: błękitny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





