| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Time |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 26 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | owalne |
| Rama: | z ramą |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 5722000307457 |
| Wymiary z opakowaniem: | 44 x 22 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,10 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Lusterka do makijażu
- Zone Denmark Time lusterko kosmetyczne 20x26 cm owalne...
Zone Denmark Time lusterko kosmetyczne 20x26 cm owalne szare 30745
Nr Kat. 30745
Zone Denmark Time lusterko kosmetyczne 20x26 cm owalne szare 30745
Nr Kat. 30745
Opis produktu Zone Denmark Time lusterko kosmetyczne 20x26 cm owalne szare 30745
- lusterko kosmetyczne
- z hartowanego szkła
- na betonowej podstawie
- wysokość: 26,5 cm
- szerokość: 20 cm
- materiał: beton/szkło
- kolor: szary
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





