| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | zielony |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 1 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000264514 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 2 x 89 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm...
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 26451
Nr Kat. 26451
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 26451
Nr Kat. 26451
Opis produktu Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 26451
- dywanik łazienkowy
- zapewnia większe bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się
- wykonany z 100% bawełny/1800 g, którą można prać w temp. 40 stopni Celsjusza
- długość: 50 cm
- szerokość: 80 cm
- wysokość: 1 cm
- kolor: olive green
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





