| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | zielony |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 5 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000238843 |
| Wymiary z opakowaniem: | 89 x 2 x 55 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm...
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 23884
Nr Kat. 23884
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 23884
Nr Kat. 23884
Opis produktu Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny zielony 23884
- dywanik łazienkowy
- wymiary: 50x80 cm
- wysokość: 5 cm
- gramatura: 1800 g
- można prać w 40 C
- materiał: bawełna
- kolor: zielony
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





