| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | szary |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 0.5 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000135340 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 2 x 89 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm...
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 13534
Nr Kat. 13534
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 13534
Nr Kat. 13534
Opis produktu Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 13534
- wymiary: 80x50 cm
- materiał: 100% bawełna
- kolor: szary
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





