| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | niebieski |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 1 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000315742 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 2 x 89 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm...
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny niebieski 31574
Nr Kat. 31574
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny niebieski 31574
Nr Kat. 31574
Opis produktu Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny niebieski 31574
- dywanik łazienkowy
- zapewnia większe bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się
- wykonany z 100% bawełny/1800 g, którą można prać w temp. 40 stopni Celsjusza
- długość: 50 cm
- szerokość: 80 cm
- wysokość: 1 cm
- kolor: niebieski (indigo blue)
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





