- wymiary: 80x50 cm
- grubość: 0,5 cm
- zapewnienia komfort pod stopami z jednoczesnym chłonięciem wody
- minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się
- można prać w temp. 40 C.
- materiał: 100% bawełny/1800 g
- kolor: brąz
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | brązowy |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | nie |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 0.5 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000264521 |
| Wymiary z opakowaniem: | 89 x 2 x 55 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!