| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Tiles |
| Kolor: | inny |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1800 gr/m2 |
| Grubość: | 1 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000315698 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 2 x 89 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm...
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny 31569
Nr Kat. 31569
Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny 31569
Nr Kat. 31569
Opis produktu Zone Denmark Tiles dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny 31569
- wymiary: 80x50 cm
- materiał: 100% bawełna
- kolor: terracotta
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





