| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Solo |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Pojemność: | 1 l |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | chrom |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 13 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Solo kubek na lód chrom 332095
Zone Denmark Solo kubek na lód chrom 332095
Nr Kat. 332095
Zone Denmark Solo kubek na lód chrom 332095
Nr Kat. 332095
Opis produktu Zone Denmark Solo kubek na lód chrom 332095
- kubełek do lodu
- ze szczypcami
- odporny na korozję
- łatwy w czyszczeniu
- właściwości izolacyjne
- materiał: stal polerowana
- wysokość: 12,5 cm
- średnica: 13 cm
- pojemność: 1 l
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Solo |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 1 l |
| Materiał | stal |
| Kolor | chrom |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 13 cm |
| Krótszy bok | 13 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kod EAN | 5722003320958 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 14 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





