| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Kod EAN: | 5722000105480 |
| Wymiary z opakowaniem: | 11 x 12 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,32 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles podstawki do jajek 4 szt beżowy 10548
Zone Denmark Singles podstawki do jajek 4 szt beżowy 10548
Nr Kat. 10548
Zone Denmark Singles podstawki do jajek 4 szt beżowy 10548
Nr Kat. 10548
Opis produktu Zone Denmark Singles podstawki do jajek 4 szt beżowy 10548
- kieliszki do jajek
- 4 sztuki
- materiał: silikon/metal
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Kod EAN | 5722000105480 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 12 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





