| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Rocks |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | stal |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 11.5 cm |
| Krótszy bok: | 3.5 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Rocks nóż do owoców i warzyw stal 12217
Zone Denmark Rocks nóż do owoców i warzyw stal 12217
Nr Kat. 12217
Zone Denmark Rocks nóż do owoców i warzyw stal 12217
Nr Kat. 12217
Opis produktu Zone Denmark Rocks nóż do owoców i warzyw stal 12217
- nożyk do owoców i warzyw
- tnie nieco szersze paski
- materiał: stal polerowana 18/8
- kolor: stalowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Rocks |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 11.5 cm |
| Krótszy bok | 3.5 cm |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Kod EAN | 5722000122173 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 4 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





